O nas

Spółka Jake Vision działa na rynku produkcji telewizyjnej i reklamowej, nagrań promocyjnych, managementu zespołów muzycznych oraz wydawnictw muzycznych i książkowych. Założycielem i właścicielem firmy Jake Vision jest uznany producent i reżyser Beerend Jan Kepinski. W TVN reżyserował takie hity jak Taniec z Gwiazdami, Szymon Majewski Show, Milionerzy czy Pascal –Po prostu gotuj. Był również reżyserem wielu sezonów najpopularniejszego programu śniadaniowego „Dzień Dobry TVN”.

Jake Vision ma na swoim koncie takie produkcje jak „Hell’s Kitchen –Piekielna Kuchnia”, „Top Chef”, „Got to Dance – Tylko Taniec”, „Must Be The Music – Tylko Muzyka” dla telewizji Polsat oraz „Shopping Queen“ dla Polsat Café. Firma z sukcesem zrealizowała także programy dla Telewizji Polskiej, m.in.: „Przygarnij mnie”, „Kryptonim Szef” i dokument „Polska Oczami Orła”. Wielkim sukcesem Jake Vision okazał się program „Bake Off – Ale Ciacho!”. Obecnie realizowana jest 2 edycja show.

W wiosennej ramówce 2017 stacji TVN zobaczymy 3 produkcje Jake Vision: zrealizowaną w Argentynie 2 edycję programu „Agent – Gwiazdy”, kulinarny program „Doradca smaku” oraz powracających po latach „Milionerów”.

Ponadto realizowaliśmy wiele programów dla stacji komercyjnych TVN, VIVA, MTV, FOX. Wszystkie nasze produkcje zawsze cieszyły się bardzo wysoką oglądalnością, często znajdując się na pierwszych pozycjach w swoim czasie antenowym.

Więcej o naszych produkcjach na: http://jakevision.tv/produkcje/

Poza produkcją telewizyjną, spółka zajmuje się wydawnictwem autorskich książek oraz DVD, jak również kompleksowymi kampaniami reklamowymi i filmami promocyjnymi. Jake Vision specjalizuje się także w kompleksowej obsłudze zespołów muzycznych, jako wydawca i manager.

Nasza spółka posiada niezbędny i profesjonalny sprzęt, pozwalający na nagrania audio/video najwyższej jakości, wraz z oprawą graficzną 2D i 3D.

Oferta:

Pracujemy dla wielu stacji telewizyjnych w kraju i za granicą, międzynarodowych korporacji oraz domów mediowych. Doskonała współpraca oparta jest na dostarczaniu kompleksowych usług, od kreacji, poprzez realizację, rozwiązywanie pojawiających się problemów. Przy tym wszystkim pozostajemy atrakcyjnymi cenowo.
Wszystkie nasze produkcje są realizowane przez międzynarodowy zespół, który posiada ogromne doświadczenie i wiedzę na temat polskich i zagranicznych trendów w realizacji zarówno programów telewizyjnych, jak i kampanii reklamowych. Każda nasza produkcja – program telewizyjny, reklama, film korporacyjny – powstaje w oparciu o optymalne potrzeby i zasoby Partnerów. Wszystkie nasze produkcje są realizowane w najwyższej dostępnej technologii.
Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie:

  • Kreacja
  • Reżyseria
  • Nagrania
  • Scenariusz
  • Redakcja
  • Grafika 2D i 3D

 

 

Facebook: http://www.facebook.com/JakeVisionTVProduction

All rights reserved© 2017 JakeVision.TV Based on Magnetic theme by Devfloat Developed by: Code Laboratory.