Milionerzy

Milionerzy

„Milionerzy” – kultowy teleturniej wywodzący się z Wielkiej Brytanii, który dzięki jasnym zasadom, wysokim nagrodom finansowym oraz potężnej dawce emocji zyskał popularność w ponad 100 krajach na całym świecie. Także w Polsce bił rekordy popularności – do tej pory na antenie Telewizji TVN wyemitowano 688 odcinków, a każdy z nich gromadził przed telewizorem niemal 3 miliony widzów. Pytanie za milion zostało zadane w polskich „Milionerach” dwunastokrotnie, ale główna wygrana padła tylko raz, 28 marca 2010 r.

Wiosną tego roku „Milionerzy” powrócą w klasycznej formule, a za ich wyprodukowanie odpowiada Jake Vision.

12 pytań dzieli uczestników od głównej wygranej: miliona polskich złotych. By zgarnąć sumę gwarantowaną trzeba odpowiedzieć na pytanie nr 2 za tysiąc złotych oraz nr 7 za 40. tysięcy złotych. Można skorzystać z trzech kół ratunkowych: „pytania do przyjaciela”, „pół na pół” i „pytania do publiczności”.

Na fotelu prowadzącego ponownie zobaczymy Huberta Urbańskiego: aktora, prezentera, a także Agenta z I edycji programu „Agent. Gwiazdy”.

Więcej informacji o programie i zgłoszenie do programu na: http://www.tvn.pl/showbiz/zglos-sie-do-nowej-edycji-programu-milionerzy,219444,0,0.html

All rights reserved© 2017 JakeVision.TV Based on Magnetic theme by Devfloat Developed by: Code Laboratory.