Kossakowski. Być jak…

Kossakowski. Być jak…

KOSSAKOWSKI. BYĆ JAK… to nowy program, realizowany dla Telewizji TTV. Jego wymagająca i zarazem efektowna formuła zmusi Przemka Kossakowskiego do całkowitej metamorfozy fizycznej oraz psychicznej. W swoim nowym wcieleniu Przemek Kossakowski wejdzie w skórę i w życie osób znanych z pierwszych stron gazet. To, co odkryje po drugiej stronie, pozwoli spojrzeć na osoby z życia publicznego z innej perspektywy.
KOSSAKOWSKI. BYĆ JAK… ma formułę śledztwa wokół najważniejszych wydarzeń z życia bohatera odcinka. Przemek Kossakowski spróbuje poznać swojego gościa tak blisko, jak to tylko możliwe – od stylu ubierania się i mówienia, po najważniejsze wybory życiowe. Przyjrzy się temu, co jego bohater zrobił w życiu albo, co ciekawsze, czego nie zrobił i dlaczego. W tym programie padną pytania, których nikt nigdy nie ośmielił się im wcześniej zadać.

Przed Kossakowskim stanie zadanie odnalezienia tego, czego inni nie chcieli lub nie potrafili dostrzec. Uchwycenie tego, co intrygujące i nieznane w życiu bohatera, co przygotuje go do finałowej rozgrywki. Dla gospodarza programu i jego gwiazdy będzie to czas próby. Upodobniony fizycznie do bohatera odcinka, spotka się z nim w kameralnej rozmowie. W nowym kostiumie i z nową twarzą odważy się pójść krok dalej. Czy to mu wystarczy, żeby BYĆ JAK… m. in. Dariusz Michalczewski, Michał Wiśniewski czy Natalia Siwiec?

Więcej o programie na:
http://ttv.pl/aktualnosci,926,n/michalczewski-wisniewski-siwiec-w-kossakowski-byc-jak,208101.html

All rights reserved© 2017 JakeVision.TV Based on Magnetic theme by Devfloat Developed by: Code Laboratory.