Agent. Gwiazdy

Agent. Gwiazdy
 

Program „Agent” to jeden z najpopularniejszych reality show, który po 14 latach powrócił na antenę telewizji TVN. Tym razem na poszukiwania Agenta udało się 14 celebrytów.
W I edycji programu pojawili się: Joanna Jabłczyńska, Tamara Gonzalez Perea – „Macademian Girl”, Dominika Tajner – Wisniewska, Eva Halina Rich, Kamila Szczawińska, Monika Mrozowska, Sylwia Szostak, Vienio, czyli Piotr Więcławski, Michał Szpak, Tomasz Oświeciński, Rafał Maślak, Antoni Królikowski, Hubert Urbański oraz Maciej Sieradzky – w blasku afrykańskiego słońca musieli zmierzyć się z własnymi słabościami, lękami i skrajnymi emocjami.
II edycja programu „Agent. Gwiazdy” budzi duże zainteresowanie. W nowym sezonie udział wzięli: Olga Frycz, Alan Andersz, Mateusz Maga, Tomasz Niecik, Edyta Zając-Rzeźniczak, Joanna Jędrzejczyk, Marek Włodarczyk, Jarosław Kret, Odeta Moro, Daria Ładocha, Piotr Kędzierski, Agnieszka Rylik, Michał Będźmirowski i Jula Fabiszewska. Zdjęcia do programu były realizowane w Argentynie, a premierowe odcinki reality show będzie można oglądać wkrótce na antenie TVN.

W każdym z trzynastu odcinków Kinga Rusin przydzieliła uczestnikom do realizacji zadania specjalne. Wymagały one nie tylko sporej sprawności fizycznej, ale także umysłowej. Na drodze do ukończenia każdego polecenia stał Agent, dyskretnie sabotujący działania grupy, dążący do tego, by jak najdłużej pozostać niezauważonym. Zwycięzcą zostaje ten, kto najlepiej wykona wszystkie zadania oraz zdobędzie największą wiedzę na temat Agenta. Wysokość nagrody będzie zależeć od tego, jak z wyznaczonymi celami poradzi sobie cała grupa i ile pieniędzy uzbiera.

„Agent. Gwiazdy” to reality show oparte na belgijskim formacie „The Mole”. Program gromadził przed telewizorami miliony widzów na całym świecie. W Holandii doczekał się aż 17 sezonów.

Więcej o programie na:
http://agent.tvn.pl/
https://www.facebook.com/agentgwiazdytvn/?fref=ts
oraz http://player.pl/programy-online/agent-gwiazdy-odcinki,4305/

All rights reserved© 2017 JakeVision.TV Based on Magnetic theme by Devfloat Developed by: Code Laboratory.